574-471-564
odn@ekspert-kujawy.pl

Informacje organizacyjne dla Studentów Studiów Podyplomowych z naboru wrzesień – listopad 2021!

Drodzy Studenci Studiów Podyplomowych!

Mamy dla Państwa garść informacji organizacyjnych po wczorajszym spotkaniu z władzami uczelni:

– harmonogramy zjazdów na semestr wiosenny są zamieszczone w Państwa STREFACH STUDENTA,- terminy egzaminów dla studiów dwu semestralnych i dla studiów trzysemestralnych są podane na stronie Instytutu w zakładce AKTUALNOŚCI: https://podyplomowe.info/aktualnosci/

– studenci kierunków: „Logopedia” oraz „Metodyka i metodologia pracy socjalnej” składają na zakończenie pracę dyplomową. Namiary do promotorów podamy bezpośrednio studentom wymienionych kierunków,

– bieżący rok akademicki zrealizowany będzie do końca w trybie zdalnym. Jeżeli sytuacja pandemiczna się nie zmieni i nadal będziemy funkcjonować społecznie bez obostrzeń, od kolejnego roku akademickiego, tj. października 2022 realizowane będą zajęcia hybrydowe – większość zajęć będzie odbywała się w sposób zdalny, a raz w miesiącu będą odbywały się zajęcia stacjonarne.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00, pod numerem telefonu: 571-471-564, bądź mailowo: odn@ekspert-kujawy.pl

Już w sobotę XIV Maraton Edukacyjny

Informujemy, że w ramach XIV Maratonu Edukacyjnego 2 kwietnia 2022 roku zostaną przeprowadzone wyłącznie dwa szkolenia:

– „Awans zawodowy” w godzinach 12:30 do 14:00 z Panią Agnieszką Piotrowicz

– „One są wśród nas – uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi” w godzinach 12:30 do 14:00 z Panią Danutą Sobierajską.

Jednocześnie informujemy, że XV edycja Maratonu Edukacyjnego odbędzie się już jesienią!

Już za miesiąc XIV MARATON EDUKACYJNY!

Drodzy nauczyciele! Przedstawiamy pełny program „XIV MARATONU EDUKACYJNEGO”!

Zapamiętajcie:

– 2 kwietnia (sobota)
– 27 szkoleń doskonalących!
– 3 bloki czasowe!
– 10 wykładowców!

Więcej informacji TUTAJ!

Studia MBA!

Zapraszamy na jedne z NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYCH STUDIÓW PODYPLOMOWYCH NA ŚWIECIE!

MBA to skrót od angielskich słów „Master of Business Administration”, co można przetłumaczyć jako „Mistrz Zarządzania Przedsiębiorstwem”. Tytuł jest rozpoznawany i uznawany na całym świecie, absolwenci studiów MBA piastują najważniejsze stanowiska w większości międzynarodowych przedsiębiorstw.

Więcej informacji: https://odn.ekspert-kujawy.pl/studia-mba/

UWAGA! Rekrutacja na semestr letni!

Drodzy absolwenci szkół wyższych posiadający tytuł licencjata, magistra lub inżyniera! Chcecie podnieść swoje kwalifikacje? A może zamierzacie się całkowicie przekwalifikować? Zachęcamy do skorzystania z oferty STUDIÓW PODYPLOMOWYCH! REKRUTACJA NA SEMESTR LETNI TRWA DO 15 MARCA!!!

Więcej informacji: TUTAJ

Wesołych Świąt!

Kochani! Życzymy wszystkiego co najlepsze na ten Świąteczny czas!

U nas zrobisz kurs kwalifikacyjny w zawodzie ROLNIK!

Kurs jest realizowany przez Centrum Szkoleniowe WIEDZA w Koninie jako Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy kończący się egzaminem państwowym organizowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w zarejestrowanym ośrodku egzaminacyjnym w Koninie. Do kursu mogą przystąpić osoby, które posiadają wykształcenie gimnazjalne, bądź podstawowe (po 8 letniej szkole podstawowej).

Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje kwalifikacje zawodowe w zakresie: Prowadzenie produkcji rolniczej (ROL.04, wcześniej RL.03/R.3). Kwalifikacje te są niezbędne m. in. dla osób, które chcą nabyć ziemię rolną, czy otrzymać dotacje i dopłaty.

 Uzyskane w ten sposób kwalifikacje zawodowe są zgodne z Rozporządzeniem MEN z dnia 15 lutego 2019 r. w sprawie ogólnych celów i zadań kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego, Rozporządzeniem MEN z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, Rozporządzeniem MEN z dnia 16 maja 2019 r. w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego oraz Rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 07.08.2014 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania oparta na Międzynarodowym Standardzie ISCO.

Po ukończeniu Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego kursant otrzymuje Zaświadczenie ukończenia kwalifikacyjnego kursu zawodowego wydane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej potwierdzające zdobycie kwalifikacji zawodowych.

Informacje i zapisy:
Fundacja Ekspert – Kujawy, ul. Dworcowa 65 (wejście od strony ul. Dubienka), parter, biuro nr 02
Tel. 571-471-564, e-mail: odn@ekspert-kujawy.pl

BLACK EDUweek! Tydzień niskich cen w ODN!

Ostatnie dni listopada kojarzą nam się z jednym – w ostatnich latach już niekoniecznie z Andrzejkami 😉 Kojarzą nam się ze słynnym BLACK FRIDAY i BLACK WEEK. Łowcy okazji wiedzą, że w tym okresie można wyłapać bardzo ciekawe oferty sprzedażowe. My takowe też przygotowaliśmy! Mamy dla Was jedyny w swoim rodzaju BLACK EDUweek! Co to takiego? To tydzień niskich cen w naszym ODN!

Od 22 do 27 listopada odbędą się szkolenia oline dla pracowników placówek oświatowych w atrakcyjnych cenach. Szkolenia realizowane będą na platformie Microsoft Teams.

O jakiej cenie mowa? Mamy dla Was 50% upust w stosunku do ceny regularnej – podczas BLACK EDUweek za szkolenie zapłacicie jedynie 50 zł brutto! I uwaga! Po każdym szkoleniu otrzymacie zaświadczenie – (zaświadczenie w wersji online jest nieodpłatne, zaświadczenie w wersji papierowej wymaga dopłaty w wysokości 7,00 zł)!

Co zrobić, aby się zapisać na szkolenia? Wystarczy:

  1. Wypełnić zgłoszenie w dedykowanym do akcji BLACK EDUweek formularzu zgłoszeniowym
  2. Przesłać na adres mailowy odn@ekspert-kujawy.pl potwierdzenie zapłaty za wybrane szkolenia
  3. Oczekiwać na link aktywacyjny do szkolenia, który przesłany zostanie na adres wskazany podczas rejestracji (najpóźniej na dzień przed szkoleniem)

Więcej informacji: odn@ekspert-kujawy.pl, tel. 571 471 564