571 471 564
odn@ekspert-kujawy.pl

Uwaga Studenci STUDIÓW PODYPLOMOWYCH!

Sesja egzaminacyjna już wkrótce – dla zapominalskich: 25.02.2024 – 28.02.2024!

Mamy dla Was garść informacji:

📌 Wszystkie egzaminy dla studentów studiów podyplomowych są przeprowadzone na platformie e-learningowej przez KONTO STUDENTA. Platforma dostępna jest dla wszystkich studentów pod adresem: https://rekrutacja.czasnastudia.edu.pl/Konto/LogowanieStudenta

📌 Egzaminy będą wyświetlać się po kliknięciu zakładki: egzaminy on-line.

📌 Jeżeli będziecie mieli jakiś problem z logowaniem do KONTA STUDENTA:
a. Proszę wejść na stronę: https://rekrutacja.czasnastudia.edu.pl/…/LogowanieStudenta
b. kliknąć na dole „nie pamiętam hasła”
c. na adres e-mail podany podczas rekrutacji otrzymasz login i link do konta, za pomocą którego (klikając w link) zalogujesz się na swoje konto i będziesz mógł zmienić hasło.
Jeśli nadal będzie problem z logowaniem do platformy, należy zgłosić problem: s.legenza@wsnp.edu.pl

📌 Przypominamy, że materiały edukacyjne znajdują się obecnie w STREFIE STUDENTA:https://podyplomowe.info/strefa-studenta-podyplomowe/

📌 Na platformie e-learningowej odbędzie się jedynie zaliczenie nadchodzącej sesji. Testy zostaną aktywowane dla studentów przed egzaminem i będą widoczne po zalogowaniu. Do egzaminu można podejść w dowolny dzień i o dowolnej godzinie w czasie trwania sesji.

📌 Uzyskana ocena z testu będzie oceną umieszczoną na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych. Czas na rozwiązanie testu to 20 minut. W przypadku uzyskania oceny niezadowalającej student będzie miał możliwość ponownego rozwiązania testu. W takim przypadku za oceną końcową uważa się uzyskaną ocenę wyższą.