571 471 564
odn@ekspert-kujawy.pl

Drodzy nauczyciele wakaty w oświacie dla nauczycieli GEOGRAFII czekają na Was !!! Zdobądź odpowiednie kwalifikacje zawodowe!!

W odpowiedzi na przeprowadzoną analizę sytuacji w polskich szkołach i placówkach oświatowych oraz istniejące braki wśród nauczycieli przedmiotów ścisłych Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu zaprasza na STUDIA PODYPLOMOWE  na kierunek pedagogiczny: GEOGRAFIA W SZKOLE.

Kierunek ten jest idealnym rozwiązaniem dla nauczycieli  chcących uzyskać kwalifikację zawodową do nauczania geografii w szkołach wszystkich typów.

Studia mają charakter kwalifikacyjny, program tego kierunku jest zgodny z przepisami prawa, uwzględnia wymagania określone Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019r. w sprawie standardu kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz. U.2019 poz. 1450).

Studia w trybie niestacjonarnym trwają 3 semestry,  z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania (m.in. z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość e-learning).

Rekrutacja trwa!! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce STUDIA PODYPLOMOWE