571 471 564
odn@ekspert-kujawy.pl

Oferta dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Pomimo tego, że od 16 lat jesteśmy Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli i wspieramy głównie pracowników oświatowych, mamy świadomość, że aby wychowanie i edukacja przynosiły pozytywne rezultaty w kształtowaniu dzieci i młodzieży, wspierać należy wszystkich, którzy są zaangażowani w ten proces – dlatego też swoją ofertę kierujemy również do Was Szanowni Rodzice.

Mamy świadomość, że wychowanie dziecka jest ogromnym wyzwaniem, dlatego chcemy wspierać Was w tym zadaniu. Wiele z zachowań dziecka wydaje się nam – dorosłym – niezrozumiałe. Dlatego chcemy przybliżyć Wam świat dziecka i nastolatka, pomóc zrozumieć siebie nawzajem i znaleźć wspólny język.

Wiemy również, jak ważna pod względem wychowawczym i edukacyjnym jest współpraca nauczycieli i rodziców – dlatego chcemy pomóc Wam w wypracowywaniu konstruktywnego modelu oddziaływań oraz partnerskich relacji.

Obecnie Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu, będąca organem założycielskim naszego ODN, realizuje projekt „Akademia Rodzica„. Pełna oferta BEZPŁATNEGO wsparcia dla rodziców – TUTAJ