571 471 564
odn@ekspert-kujawy.pl

BLACK EDUweek! Tydzień niskich cen w ODN!

Ostatnie dni listopada kojarzą nam się z jednym – w ostatnich latach już niekoniecznie z Andrzejkami 😉 Kojarzą nam się ze słynnym BLACK FRIDAY i BLACK WEEK. Łowcy okazji wiedzą, że w tym okresie można wyłapać bardzo ciekawe oferty sprzedażowe. My takowe też przygotowaliśmy! Mamy dla Was jedyny w swoim rodzaju BLACK EDUweek! Co to takiego? To tydzień niskich cen w naszym ODN!

Od 22 do 27 listopada odbędą się szkolenia oline dla pracowników placówek oświatowych w atrakcyjnych cenach. Szkolenia realizowane będą na platformie Microsoft Teams.

O jakiej cenie mowa? Mamy dla Was 50% upust w stosunku do ceny regularnej – podczas BLACK EDUweek za szkolenie zapłacicie jedynie 50 zł brutto! I uwaga! Po każdym szkoleniu otrzymacie zaświadczenie – (zaświadczenie w wersji online jest nieodpłatne, zaświadczenie w wersji papierowej wymaga dopłaty w wysokości 7,00 zł)!

Co zrobić, aby się zapisać na szkolenia? Wystarczy:

  1. Wypełnić zgłoszenie w dedykowanym do akcji BLACK EDUweek formularzu zgłoszeniowym
  2. Przesłać na adres mailowy odn@ekspert-kujawy.pl potwierdzenie zapłaty za wybrane szkolenia
  3. Oczekiwać na link aktywacyjny do szkolenia, który przesłany zostanie na adres wskazany podczas rejestracji (najpóźniej na dzień przed szkoleniem)

Więcej informacji: odn@ekspert-kujawy.pl, tel. 571 471 564